Головна | Реєстрація | Вхід Среда, 21.10.2020, 09:32

«  Май 2015  »
Головна » 2015 » Май » 20 » День Патріота у ЗОШ № 5
День Патріота у ЗОШ № 5
Як виховати патріота? Патріотизм - це складне, багатогранне почуття, головними ознаками якого є любов до своєї Вітчизни і свого народу. Патріотизм не є спадковим , він виникає в результаті виховання. Тому і батьки і педагоги школи дбають, щоб виросла дитина патріотом не байдужим до долі та історії своєї країни.
З 1998 року працює старша ланка д.о. організації «Козачата» - «Джура», до складу якої входять хлопчики віком від 13 років. Мета організації: виховання національно свідомих , духовно та фізично розвинених громадян України на традиціях українського козацтва та принципах загальнолюдської моралі.
За традицією 19 травня, в день заснування організації, знову приймали хлопців-козачат у джури.

Це свято вперше стало частиною Дня Патріота, який було проведено за програмою:
• Загальношкільна лінійка «Козацькому роду нема переводу», де хлопці 7-8 класів (21 учень) прийняли в джури. На святі прийому були присутні: Литвин Микола Іванович полковник Війська Запорізького Таврійської паланки, протоієрей Свято- Казанського храму Бабич Василій.
Хлопці пройшли ритуал прийому в джури, прийняли обітницю та продемонстрували волю да перемоги в змаганні, знання козацьких звичаів та традицій, вмілий козацький вишкіл.
• Другим етапом Дня Патріота була загально-шкільна гра-подорож «Ми роду козацького діти», в якій відбулися змагання з : «Козацький потяг», «Козацькі спритники», «Хто сильніший», «Козацька вікторина», “Козак-стрибун”, «Козак-санітар», “Козацька естафета”. Козачата та джури в змаганнях виявили свої знання з історії України, фольклору та мистецтвознавства. А також показали свої спортивні уміння. Ми с впевненістю можемо сказати, що учні школи № 5—справжні козаки та козачки своєї рідної України патріоти.

Протягом дня також відбулися конкурси:
• Патріотичних емблем «Ми – патріоти України» діти підготували колективні та індивідуальні патріотичні емблеми;
• «Вишиваний клас»
Одягнімо, друже , вишиванки Наш чарівний український крій, Не для когось , не для забаганки, А для себе , вірний друже мій.
Саме під таким девізом пройшов цей яскравий конкурс "Вишиваний клас". Найактивнішими виявилися учні 3-А , 4-Б, 5-А, 3-Б, 4-А класів.Приємно було бачити у вишиванках також класних керівників
• Конкурс патріотичних малюнків на асфальті "Україна ЄДИНА".
Кожен клас підійшов до завдання творчо, малюнки зачарували членів журі, тому всім поставили найвищий бал.
Під час проведення Дня патріота: учні співали Гімн України, кожен загін загонову козацьку пісню, 311 учнів прийшли до школи в вишиванках та з українською символікою.
За підсумками конкурсів переможцями стали:
І місце – козацький загін 6-Б класу
ІІ місце – козацький загін 8-Б класу
ІІІ місце – козацький загін 5-А класу
Козацькі загони 3-А та 3-Б класів були нагородженні грамотами за активну участь.
Головним підсумком цього дня було справжнє патріотичне піднесення національного духу, любові до рідної землі, до своєї держави, відчуття себе українцем, патріотом. Разо ми – сила!
Інформація про проведення Дня Патріота висвітленно на сайті школи, шкільній панорамі «Вікна» та на інтернет сторінці «Нова Каховка онлайн».

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 414 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0