Головна | Реєстрація | Вхід Среда, 21.10.2020, 10:10

«  Март 2015  »
Головна » 2015 » Март » 17 » Педагогічна рада «Шляхи реалізації соціалізації особистості через взаємодію учасників педагогічного процесу»
З метою реалізації шкільної педагогічної проблеми «Інноваційні засоби та форми соціалізації учнів», методичної проблеми «Педагогічні прийоми та методи формування соціальної компетенції учасників НВП» , координації зусиль та підвищення фахового рівня педагогічних працівників з цього питання 16 березня проведено педагогічну раду «Шляхи реалізації соціалізації особистості через взаємодію учасників педагогічного процесу». Педагоги мали змогу поділитися напрацюваннями з досвіду роботи з питання «Шляхи реалізації соціалізації особистості під час НВП в своїй роботі». Заступник директора з навчально-виховної роботи Демченко В.В. виступила з доповіддю «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі» та запропонувала проект моделі освітнього соціалізуючого простору ЗОШ№5 «Громадсько-активна школа». Вчитель початкових класів Грек І.В. виступила з доповіддю та презентацією «Педагогічні умови соціалізації обдарованих учнів у навчально-виховному середовищі загальноосвітнього навчального закладу». Шевченко О.М. та Зюзь Л.М. презентували відеофільм «Соціально - педагогічна робота з дітьми та їх батьками». Презентували свої родзинки з досвіду роботи «Соціалізація особистості під час НВП» Бутенко О.М., Голованець О.М., Кузьміна О.А. З досвіду роботи « Шляхи реалізації соціалізація особистості під час НВП у своїй роботі» виступила керівник МО суспільно-гуманітарних дисциплін та класних керівників 5 - 11 класів Веснянко Л.В. З доповіддю та презентаціями з теми «Соціалізація особистості через взаємодію учасників педагогічних процесів» виступили вчителі англійської мови Шарапенко В.А., Гайдук І.О., Медведовська І.В.
Протягом педради вчителі брали участь в «Інтелектуальній розминці», роботі в групах «Методична скарбничка», теоретичному аукціоні, виконували вправи «Незакінчене речення», «Дискусії», заповнювали анкету «Соціалізація ЗНЗ». Практичний психолог Ляховецька Н.О. провела психолого-педагогічний тренінг з елементами дискусії «Інформаційні системи як засіб соціалізації особистості учня».
Категорія: Новини | Переглядів: 467 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0