Головна | Реєстрація | Вхід Понедельник, 21.09.2020, 08:55

«  Февраль 2013  »
Головна » 2013 » Февраль » 20 » Шкільний бал та зустріч випускників
Шкільний бал та зустріч випускників
01.02.2013 року в БК вся шкільна родина святкувала одразу два свята , які за багато років існування стали вже традиційними як для школярів , так і для городян . Святкували учні щорічний Шкільний Бал , а запрошені випускники 2003 року – святкували ювілейну , десятилітню зустріч з дня закінчення ними школи !

Зала була заповнена ! Тут були і учні , і батьки , і гості , і випускники , словом – всі , хто був небайдужий до такої події !
Участь у цьогорічному Шкільному Балу взяли 4 пари конкурсантів : Задирко Софія і Дитиняк Олександр , Романюк Яна і Шлюпнєв Антон , Пилипенко Поліна і Бугайов Микола , Іванова Анастасія і Серьоженко Давид . Всі учасники дуже хвилювалися , але мали взяти себе в руки , аби представити на розсуд журі свої вміння і таланти якнайкраще ! Хвилювалися й члени журі , адже цього року журі було незвичайне ... головою журі була Ісаєнко Олена Володимирівна , а членами журі стали королеви Шкільних балів минулих років : 2002 – Хозей Оксана ; 2006 – Кусова Ліана ; 2008 – Горбатко Валерія ; 2011 – Філімонова Марина .
Пари представили на розсуд журі вміння себе представляти – у конкурсі візитка , танцювати , перевтілюватися у кіно героїв – у конкурсі «Кінематографічному» , представили свої креатині костюми в конкурсі «Нестандартної моди» , похвалилися вмінням готувати і гарно презентувати свої блюда в конкурсі «Кулінарія» . Подивитися і оцінювати було що . Адже конкурсанти багато сили і терпіння поклали на те , аби з кожного їхнього виступу вийшов справжній шедевр .

В перервах між виступами учасників у глядачів , а особливо у випускників 2003 року, була можливість повернутися в шкільні роки – для них виступив хореографічний колектив дітей під керівництвом випускниці 2003 року – Хозей Оксани Миколаївни , на екрані з’явилися фото з тих далеких , шкільних років …кожен згадав своє : як вчилися , як товаришували , якими веселими і бадьорими були , і хоча вже всі подорослішали – та все ж залишилися в душі тими дітьми , якими були і 10 років тому . Побажати добра і наснаги в подальшому житті своїм учням прийшла і класний керівник Чекаліна Софія Іванівна .
Так швидко минає час …хвилювання , переживання , конкурси , виступи і , нарешті, журі визначили переможців серед конкурсантів . Королем і Королевою Шкільного Балу 2013 стали Дитиняк Олександр і Задирко Софія !

Переможців і учасників привітали рідні , друзі , і голова журі – Ісаєнко Олена Володимирівна . Всі учасники отримали грошову премію та солодкі подарунки .
Виносимо щиру подяку за підтримку у проведенні свята : адміністрацію БК в особі Штефан Зої Андріївни , Веснянко В.В. , Ісаєнко О.В. та приватних підприємців міста Таврійськ за спонсорську підтримку свята , Кузьміна М.М. – за надання технічнічного та музичного оформлення свята , Скачкову О.С. – за організацію свята , та учениць 11 – го класу – Самійленко Ліну та Дейнегу Анастасію за оформлення хореографічних постановок .
У всіх залишилися гарні спогади про зустріч на Шкільному Балу 2013 . До нових зустрічей !

Влада Веснянко
Переглядів: 539 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0