Головна | Реєстрація | Вхід Среда, 21.10.2020, 09:42

«  Май 2015  »
Головна » 2015 » Май » 8 » Зустріч з ветеранами та Флеш-моб День памяті та примирення в школі №5
Зустріч з ветеранами та Флеш-моб День памяті та примирення в школі №5
Ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для країни час здійснив неповторні подвиги, хто не шкодував життя, заради щастя нинішніх поколінь.
Учні школи запросили на зустріч ветеранів ІІ світової війни, учасників бойових дій та дітей війни. На зустріч прийшли Кузьменко Василь Гурієвич, Розумняк Микола Андрійович, Кобзаренко Василь Павлович , Оніщенко Олексій Григорович, Бірючинська Раїса Леонтійовна та представників Таврійської міської ради .
Гостей привітали словами вдячності та подарували квіти та символ миру і пам’яті – червоні маки, ветерани розповіли дітям історію свого нелегкого військового та трудового шляху.
70 років над нами тихе, мирне небо. Ми радіємо, що можна спокійно навчатися, мріяти, жити. Але потрібно завжди пам’ятати, якою дорогою ціною завойоване наше щастя.
Після зустрічі ветеранів запросили на шкільний флеш-моб присв’ячений Дню пам’яті та примирення.
Президент шкільної республіки Бабарикіна Оксана звернулась до учнів школи зі словами:
«Указом президента день 8 травня оголошено в Україні Днем пам'яті і примирення. Указ прийнятий з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його видатного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, вираження поваги всім борцям проти нацизму, увічнення пам'яті про загиблих воїнів, жертв війни, військових.
Пропоную створити коло пам”яті та єдності – візмімось за руки і скажемо «Пам’ятаємо - перемагаємо».
“Пам'ятаємо. Перемагаємо” тричі пролунало на шкільному подвір’ї – 427 учнів повторили гасло 70-тої річниці перемоги над нацизмом. Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.
Закінчився флеш-моб піснею «Разве о войне мечтают дети».

Категорія: Виховуємо патріота України | Переглядів: 267 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0